מיניפון מכשירי שמיעה

טלפון

אביזרי עזר

מעבר למכשירי שמיעה פנימיים וחיצוניים, בשנים האחרונות עלה הצורך בפתרונות ספציפיים יותר. אנשים אשר חשים שהשמיעה מכבידה עליהם רק בפעילויות מסוימות ואין להם צורך במכשיר שמיעה קבוע יכולים ליהנות ממגוון רחב של אביזרי עזר. פתרונות השמיעה שלנו מיובאים מהמותגים המובילים בעולם ואנו מציעים משלוח עד לביתך, התקנה והדרכה באופן השימוש. פתרונות אלו הם הדרך שלך להמשיך וליהנות מכל תחומי החיים והם יכולים להאט את הדרדרות השמיעה שלך.

אביזרי עזר שיחזירו את הווליום לחיים שלך

אביזרי העזר השמיעתיים שאנו מספקים

מכיוון והדרדרות בחוש השמיעה אשר אינה מורגשת במרבית תחומי החיים יכולה לפגוע בהנאה או ביכולת לעסוק בפעילויות מסוימות, מומלץ מאוד להתאים מכשירי עזר אשר יפצו על הפגיעה בשמיעה באופן ממוקד. עזרים אלו משמשים כקביים אשר יקלו על האוזניים שלך והם יכולים להפחית כאבי ראש ולהעלות את מצב הרוח במהלך היום. כבר בשיחת הטלפון נוכל לספק לך מידע לגבי כל אביזרי העזר שאנו מציעים ולהתאים עבורך את הציוד הנכון אולם אם ברצונך במידע ראשוני, בין מוצרינו ניתן למצוא:

טלפונים נייחים לכבדי שמיעה – טלפונים אשר מגבירים ומשפרים את איכות השיחה והיכולת שלך להבין את הצד השני.

שעוני יד לכבדי שמיעה – שעונים מעוצבים ויוקרתיים אשר מספקים תזכורות ברטט ומונעים רגעים בהם כולם שומעים את התזכורת שלך, חוץ ממך.

אוזניות מיוחדות לטלוויזיה – אשר שומרות על האוזניים ושלך ומוודאות שיתאפשר לך ליהנות מהצפייה ומהשמיעה של מקלט הטלוויזיה.

דיבורית לניידים ולנגנים – דיבורית מוגברת אשר משפרת את איכות הקול, ניתן להשתמש בדיבורית כדי לשמוע שיחות ומוזיקה בבירור בבית וברכב.

 

אביזרי עזר מבית מיניפון מכשירי שמיעה

מיניפון מכשירי שמיעה מיבאת אביזרי עזר שמיעתיים אשר יכולים לשפר בצורה משמעותית את התפקוד שלך ולהחזיר לך את ההנאה ממגוון פעילויות – ואנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולקבל את כל המידע בנוגע לפתרונות השמיעה ואביזרי העזר הרלוונטיים ביותר עבורך.