מיניפון מכשירי שמיעה

ביקורי בית

ביקורי בית

לשמוע את הדלת נפתחת לפנינו, כדי להחזיר את החיים שלך לשגרה במהירות האפשרית אנחנו נגיע עד אלייך ונתאים עבורך את המכשיר הנכון . כדי לוודא שהשימוש במכשיר השמיעה או בציוד העזר יהיה נוח ופשוט, טכנאי מוסמך אחראי על כל המסירות והתקנות המכשירים השונים ובמהלך ההתקנה יוכל הטכנאי להדריך אותך בנוגע לתפעול ותחזוקת המכשיר.

מה כוללים ביקורי בית של צוות מיניפון?

ביקור בית הוא הדרך הטובה ביותר לשפר את איכות השמיעה במהירות ומבלי שהדבר יפגע בשגרה שלך. במהלך ביקור בית, בודק מנוסה יבצע בדיקות סינון והתאמה של הציוד אשר ישפר את איכות חייך ולמעשה, כמעט כל התהליך מתרחש בביתך, החל מבדיקת שמיעה ראשונית – ועד לרגע שבו יחזרו הצלילים לחייך. בשיחת הטלפון נוכל להסביר לך על התהליך ולספק את כל המידע הרלוונטי שיעזור לך לקבל החלטה באוזניים פקוחות.

ביקור עסקים – למעסיקים שאכפת להם מהעובדים ומהעסק

כחלק מהשירות שלנו לעסקים, אנחנו מציעים בדיקות שמיעה לעסקים ומפעלים בכל הגדלים, אשר עוברות אישור סופי של רופא תעסוקה מטעמנו. מתן השירות לעובדים שלך לא רק ישפר את חייהם ויחזק את הנאמנות שלהם אלייך, אלא גם יגביר את ביצועיהם ואת תחושת האכפתיות שלהם מן התפקיד. עכשיו זה הזמן שלך להעביר מסר לעובדים שלך שהם יוכלו לשמוע, לפרטים נוספים יש ליצור קשר טלפוני.

ביקורי בית של טכנאים מומחים מבית מיניפון

מיניפון מכשירי שמיעה היא חברה אשר משפרת את איכות חייהם של אנשים בכל רחבי הארץ כבר מעל לעשרים וחמש שנים, בעזרת מגוון רחב של מכשירי שמיעה מומלצים ואביזרי עזר איכותיים לצד שירות מקצועי וחם. המותגים שאנו היבואנים הבלעדיים שלהם והמקצועיות שלנו הפכו אותנו לספקים מורשים של משרד הביטחון, וארגון נפגעי פעולות איבה. אנחנו מעניקים אחריות מורחבת לשלוש שנים לניצולי שואה, דיירי בית אבות ומבוגרים מעל גיל 70 – ומזמינים אותך ליצור איתנו קשר וליהנות משירות מלא שיחזיר לך את השמיעה ואת החיוך.