מיניפון מכשירי שמיעה

מה זה אודיולוגיה?

אודיולוגיה היא ענף אשר חוקר פתרונות לליקויים הנובעים מבעיות במערכות השמיעה ושיווי המשקל. בעיות במערכות אלו יכולות להוביל לפגיעה באיכות השמיעה, קושי בהבנת משפטים, סחרחורות, כאבי ראש, עצבנות ועוד. בעזרת אבחון מקצועי של מקור הליקויים ניתן להתאים את מכשיר השמיעה או עזרי השמיעה אשר יובילו לשיפור באיכות החיים. מטרת האודיולוגיה היא לקבוע את טווח השמיעה של הנבחן ולבדוק האם הוא נמצא בטווח התקין כאשר הבדיקות יכולות לאתר ליקויים ברמות שונות של שמיעה כגון תדרים גבוהים, בינוניים או נמוכים. אודיולוג מיומן יוכל להציע לך את הפתרונות הרלוונטיים עבורך לאחר אבחון הליקוי והבנת הצרכים שלך.

 

מה זה אודיולוגיה?

אודיולוג

אודיולוג הינו איש מקצוע אשר מתמחה בביצוע בדיקות וזיהוי ליקויים במערכות השמיעה, שיווי המשקל ומערכות שונות המושפעות ממבנה ופעולת האוזן. האודיולוג יכול ללוות את המטופל החל משלב האבחון ועד להרכבת ציוד השמיעה אשר יפצה עליו. הידע הרב של האודיולוג בתפקודי האוזן השונים ובסממנים לליקויים יכול לסייע לך לאתר את ליקוי השמיעה שלך בצורה מהירה ומדויקת לפני שהוא מחמיר.

אודיולוג מוסמך

אודיולוג מנוסה מורשה ויודע כיצד לבצע מגוון בדיקות ותהליכים אשר משפרים את איכות החיים על ידי תיקון מנגנוני השמיעה הפגועים. הנגיעה של האודיולוג בכל התחומים וההבנה שלו בשיטות הטיפול השונות מסייעת לו ללוות אותך במסלול הנכון לעבר שמיעה איכותית ורציפה. בין שירותיו של אודיולוג ניתן למצוא:

בדיקות שמיעה

בניגוד לבדיקות שמיעה פשוטות, לאודיולוג יש את הכלים בכדי לבחון את נתיבי האוויר באוזן שלך, רגישות עור התוף לשינויים בטמפרטורה, הולכת העצב והעצם באוזן שלך ושאר ההיבטים אשר משפיעים על השמיעה שלך. הבדיקות יכולות להיעשות לסובלים בכל הגילאים ולעיתים איתור מוקדם של ליקוי יכול לסייע בטיפול בו.

שיקום שמיעתי

תהליך השיקום השמיעתי כולל בנייה מחדש וחיזוק של מנגנונים ספציפיים אשר נפגעו בחוש השמיעה שלך. השיקום מסייע לילדים ומבוגרים כאחד והוא יכול לכלול הוספה של עזרי שמיעה, הרכבה של מכשיר שמיעה, השתלת שתלים קוכליאריים ועוד.

מיניפון מכשירי שמיעה

מיניפון מכשירי שמיעה הינה חברה המתמחה באיתור והצעת פתרונות לטיפול בבעיות וקשיי שמיעה. בעזרת ליווי מלא ושימוש בקלינאי התקשורת המומחים והמקצועיים ביותר אנחנו יכולים להחזיר את המוזיקה לחייך. כחלק מהשירות שלנו, אודיולוג מקצועי ייבחן את השמיעה שלך ויציע לך את דרך ההתמודדות המתאימה ביותר עבורך. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר ולקבל את כל המידע הרלוונטי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn