מיניפון מכשירי שמיעה

מחירי מכשירי שמיעה

אובדן השמיעה, לעיתים מקושר לתהליכי הזדקנות טבעיים, אולם לא רק, רובנו חיים בסביבה הומה ושוקקת ברעשים, בדציבלים שונים, שמיעה יכולה להיפגם בכל שכבות הגיל, קשיים בשמיעה, עלולים לפגוע באיכות החיים באופן ניכר, להביא לכאבי ראש, בעיות קשב, ותחושת חוסר איזון.
שימוש במכשירי שמיעה, באמצעות טכנולוגיית הפיצוי פותר בעיה זו בקלות ובמהירות.

כיצד מתבצע תהליך בדיקת טיב השמיעה?
תהליך ההתאמה של מכשיר השמיעה מתבצע באמצעות בדיקה אודיולוגית בנוכחות של קלינאית תקשורת, ומכשור רפואי מתקדם, אשר בודק את גלי הקול בכל אוזן.
הצלילים המושמעים הם תת קוליים, האוזן האנושית כמעט ולא תשמע אותן, אבל סנסורים של המערכת ידעו לזהות, האם נצפתה תגובתיות, אשר ניתנת למדידה.
בדיקות לפעוטות וילדים, יבוצעו בשילוב של שני קלנאי תקשורת בחדרים אקוסטיים מבודדים מכל רעש, תגובת הילד לרעש תאפשר הערכה לגבי טיב שמיעתו.

ליקויי שמיעה אצל ילדים

אילו מכשירי שמיעה קיימים ב"מיניפון"?
"מיניפון" היא יבואנית המותגים "microson" מותג ספרדי, שנוסד בברצלונה, ו "new sound" מותג אמריקאי שמיוצר בסין. ניתן לבצע התאמה למכשירים זעירים בתעלת האוזן ולמכשירים חיצוניים.
התאמת המכשיר היא לא רק באמצעות תוצאות הבדיקה הרפואית, אלא בשקלול אורך החיים, בתפקוד המוטורי והצרכים הרגשיים הנלווים.
כמו כן, חברת "מיניפון" היא ספק מורשה של משרד הביטחון.
מכשיר חיצוני- מכשיר חיצוני עם צינורית המתחברת לתעלת האוזן, מאפשרת צליל טבעי יותר, מניעת תחושת הדהוד ומניעת פידבק בעת הגברה.
לתיקון חסכים שמיעתיים ולהאזנה ערבה וטבעית, עם מיקרופון ישיר, ומפחית רעשי רקע, אשר מאפשר נוחות גם בסביבה רועשת במיוחד, מומלץ לרכוש את מכשירי M4/M6 .

אנו ב"מיניפון", רשת ארצית למכשירי ואביזרי שמיעה מספקים שירותים אודיולוגיים, מייבאים ומשווקים את מכשירי השמיעה הדיגיטליים והחדשניים ביותר, עם מעבדות תיקון הפרוסות ברחבי הארץ, ואישור הלכתי לשימוש במכשירים דיגיטליים בשבת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn