מיניפון מכשירי שמיעה

פתרונות שמיעה עד הבית

הפיתוחים הרבים בתחום מכשירי השמיעה הולידו לא מעט פתרונות, המותאמים בצורה מושלמת לסובלים מבעיות שמיעה בדרגות שונות. מכשירי השמיעה של היום, בניגוד לאלו שהוצעו בעבר, כמעט ואינם נראים לעין, פחות מורגשים על ידי המשתמש בהם ומספקים מענה מצוין, המשפר משמעותית את יכולת השמיעה. התאמה נכונה של מכשירי שמיעה נדרשת מכל מי שמחפש כאלה והיא אפשרית רק כאשר מתייחסים לפרמטרים שונים. איך מתאימים נכון את מכשירי השמיעה? על כך, במאמר הבא.

האתגר שבמציאת מכשיר שמיעה מתאים

בין אם אלה ילדים ופעוטות, מתבגרים או בוגרים, ישנם רבים כיום הזקוקים למכשירי שמיעה. מכשירי שמיעה ביקור בית הם פתרון מתאים לזקוקים לכך והזדמנות לאתר בדיוק את מה שמחפשים ואת מה שזקוקים לו. מכשירי שמיעה הם מכשירים רפואיים מורכבים והתאמתם דורשת מיומנות, הכרות עם הצרכים הקיימים ועם המכשירים השונים וכמובן גם ניסיון רב. לפני השימוש במכשיר עוברים הזקוקים להם בדיקות שונות כדי למדוד את יכולת השמיעה שלהם ולאתר, בזכות כך, את הפתרון הנכון. מבוגרים רבים וגם צעירים מוותרים במקרים מסוימים על מכשיר השמיעה שכן אינם מעוניינים לעבור את הבדיקות או אינם יכולים להגיע אל המקום המבצע אותן. הגעת טכנאי , המתמחה בתחום, חוסכת מהם סבל רב ועוזרת להם ליהנות מיתרונותיו הרבים של המכשיר.

>>> מכשירי שמיעה למבוגרים

התאמת המכשיר בסביבה הביתית המוכרת

ההגעה ישירות לביתו של הצעיר או של המבוגר הוא שירות ייחודי, הכולל בחינת האפשרויות הקיימות, הצרכים השונים והתאמתו של הפתרון באופן המדויק ביותר.טכנאי שמגיע עד לביתו של הנבדק, נעזר במכשור נייד כדי לבצע את הבדיקות הנדרשות ויכול לזהות איזה מכשיר להתאים לו. הבדיקה איכותית מאד והיא נעשית בסביבה הביתית, בסביבה הנוחה למטופל. במידה והוא משתמש במכשיר מסוים, אפשר לבדוק גם את מידת התאמתו ובמקרים מסוימים להחליפו באחד חדש, איכותי וטוב יותר.

זקוקים לאביזרי או מכשירי שמיעה? אנחנו במיניפון נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את הטוב ביותר. אנו רשת של מכשירי שמיעה, המציעה מבחר של מכשירי שמיעה מומלצים ומותאמים באופן נקודתי ללקוח. מעוניינים בפרטים נוספים? צרו אתנו קשר בטלפון 1700-077-708.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn