מיניפון מכשירי שמיעה

מכשירי שמיעה לילדים

פעמים רבות בעיות שמיעה לילדים מתגלות במערכת החינוך, הן בצורת הפרעות קשב, קושי בלמידה, האזנה לתכנים בווליום גבוה, קושי בריכוז, דיבור בטון גבוה, ועוד.
אבחון מקדים של בעיות שמיעה, וטיפול מוקדם עשויים לשפר עד מאוד את התפקוד היום יומי, ולסייע לילד להשתלב במסגרות באופן שווה והוגן.
על מה לשים דגש בתהליך בחירת מכשירי שמיעה לילדים?

התאמת המכשיר לאורך החיים

ילדים אשר סובלים מבעיות שמיעה ייהנו ממכשירים אשר מעניקים פיצוי על החסר השמיעתי. וכמו כן, יוצרים הבדל בין רעש חזק לרעש חלש יותר, כמו דיבור לעומת עוצמת שמע של מכשיר טלוויזיוני.
על המכשירים להיות עמידים ולעמוד בטלטלות, קפיצות, ריצות ובכל פעילות אקטיבית, שהילד עוסק בה. על המכשיר להיות נח, ככל הניתן, כך כל שלא יפריע לפעילות היום יומית, כאביזר עזר נלווה לשמיעה. חשוב לבחור מכשיר שמיעה לילדים צנוע, קטן וסולידי ככל שניתן, על מנת שזה ישתלב באופן טבעי באורח חייו.

ליקויי שמיעה אצל ילדים

מה כולל תהליך האבחון

תהליך האבחון כולל פגישה עם קלינאית תקשורת, אשר תבצע בדיקת שמיעה פרטית מקיפה באמצעות התאמה ממוחשבת על ידי מכשירי עזר, ובהתאם לתוצאות תמליץ על מכשירי שמיעה מתאימים.
אנו ב"מיניפון", רשת ארצית למכשירי ואביזרי שמיעה מספקים שירותים אודיולוגיים, מייבאים ומשווקים את מכשירי השמיעה הדיגיטליים והחדשניים ביותר , לרבות מכשירי שמיעה לילדים.
ליצירת קשר וקביעת תורים, טלפנו: 1700-077-708

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn