מיניפון מכשירי שמיעה

מכשירי שמיעה למבוגרים, לקשישים

מה קורה כאשר יום אחד אנחנו מגלים שהשמיעה שלנו השתנתה? אנחנו מנסים להתרכז בשיחה עם האדם שיושב מולנו ומגלים שאנחנו לא שומעים אותו בדיוק כמו תמיד. פתאום קשה לנו להבחין כשמישהו קורא בשמנו ואנחנו מפספסים את הסיפורים, השיחות והמסרים שהנכדים, הילדים ושאר הקרובים שלנו משתפים איתנו.

זוהי הרגשה אמיתית של חוסר אונים וזו המציאות של רבים שאנחנו במיניפון פוגשים בתחילת הדרך, כאשר הם מגיעים אלינו להתאמת מכשירי שמיעה למבוגרים.

למה פתאום יש צורך במכשיר שמיעה?

במהלך השנים איכות השמיעה יורדת, זוהי בעיה ממנה סובלים הרבה מאד קשישים. לעיתים מדובר בהידרדרות הדרגתית שנובעת מהגיל ותהליך ההזדקנות הטבעי, לפעמים מדובר בנזקי שמיעה שגררנו במשך שנים.

קשישים שעבדו לאורך חייהם בעבודות שחשפו אותם לרעש, למשל עבודה עם מכונות, חשופים יותר להידרדרות בשמיעה ובדרך כלל יזדקקו למכשירי שמיעה למבוגרים. למרות שהתאמת מכשיר שמיעה לקשישים הוא תהליך שאנחנו במיניפון מבצעים כל הזמן, גם מבוגרים בגילאים יותר צעירים מגיעים אלינו להתאמת המכשיר, כך שההידרדרות הטבעית יכולה לבוא בכל גיל.

אילו סוגי מכשירי שמיעה למבוגרים כדאי להכיר?

סוגי מכשירי שמיעה למבוגרים נבדלים זה מזה בטכנולוגיה, בעיצוב, במחיר ובנתונים רבים נוספים. אצלנו במיניפון תוכלו להכיר כמה סוגים של מכשירים שונים, שמגיעים מהיצרנים הטובים ביותר בתחום.

לכל אחד מלקוחותינו שמגיע להתאמת מכשיר שמיעה אנחנו מבצעים בדיקת התאמה לפי בדיקות השמיעה ושאר הנתונים הרפואיים, אבל בנוסף אנחנו מוודאים שהמכשיר נוח לשימוש, מתאים למבנה האוזן ויוצר את התוצאות הטובות ביותר עבור כל מטופל ומטופל.

לצד מכשירי שמיעה למבוגרים תוכלו למצוא גם מגוון רחב של עזרים שמשדרגים את שגרת היומיום, מאוזניות מיוחדות להגברת הווליום בטלוויזיה ועד לטלפונים המותאמים לכבדי שמיעה.

לא כדאי לחכות עד לרגע האחרון

הידרדרות בשמיעה מתחילה כשאנחנו מתבגרים ובכל כמה שנים אנחנו מרגישים שהשמיעה הולכת והופכת פחות מדויקת. התאמת מכשירי שמיעה למבוגרים היא תהליך שיכול לקרות בכל גיל ולא חייבים להמתין עד לגיל מאד מבוגר כדי לשפר את איכות השמיעה.

במיניפון אנחנו מסייעים ללקוחות בכל הגילאים בהתאמת מכשירי שמיעה. אנחנו מציעים מכשיר שמיעה לקשישים בגילאים מבוגרים לצד אנשים צעירים יותר שמבחינים כי הם חווים הידרדרות בשמיעה.

אם אתם מתלבטים ולא בטוחים שזה הרגע המתאים, תוכלו לפנות אלינו לייעוץ ונעזור לכם בכל שאלה או התלבטות.

מאיפה מתחילים?

השלב הראשון בהתאמת מכשירי שמיעה למבוגרים ולקשישים הוא לבצע בדיקות שמיעה איכותיות שיקבעו את רמת השמיעה ויעזרו לנו לבחור עבורכם את המכשיר המתאים.

את בדיקות השמיעה מבצעים מכונים מוסמכים אליהם אפשר לקבל הפנייה באמצעות פנייה לרופא המטפל. לאחר ביצוע בדיקות השמיעה מגיעים אלינו למכון ואנחנו מתאימים את מכשיר השמיעה הטוב ביותר, על בסיס נתוני הבדיקות.

אנחנו כאן עבורכם ועבור בני משפחתכם כדי לייעץ, לעזור ולהתאים מכשירי שמיעה איכותיים – שמשדרגים את החיים. ליצירת קשר חייגו אלינו כבר עכשיו: 1-700-077-708 ונשמח לעזור!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn