מיניפון מכשירי שמיעה

מכשירי שמיעה קטנים

התאמת מכשיר שמיעה

ככל שהשנים עוברות, כך גדלים הסיכויים לסבול מבעיות שמיעה או לקות שמיעה בדרגה מסויימת אך אנשים רבים מגלים כי תפקוד מערכת השמיעה שלהם לקוי הרבה לפני הגיל שלישי. בעיות שמיעה מופיעות אצל פעוטות, ילדים, מתבגרים ומבוגרים וככל שמאבחנים ומטפלים בהן בגיל מוקדם יותר, כך קטן הנזק.

בעיות באוזן יכולות לנבוע מהתפתחות לא תקינה, ריבוי של מחלות אוזניים, התרפות של העור ונזקים במערכת השמיעתית. כמעט ללא קשר לגיל, הטיפול במרבית ליקוי השמיעה נעשה על ידי פיצוי. בעזרת מכשירי שמיעה ועזרי שמיעה שונים ניתן לפצות על הליקוי במערכת השמיעה ולהחזיר את תפקודה למצב נורמאלי.

פתרונות לילדים ופעוטות

התאמת מכשירי השמיעה לילדים ופעוטות היא מעט מסובכת יותר אך נעשים מאמצים בכדי שהדבר לא ישפיע עליהם חברתית. חוסר טיפול בבעיות שמיעה אצל ילדים יכול להוביל להאטת ההתפתחות של הילד, לקשיים ברכישת שפה ואף לחוסר הצלחה בבית הספר ובמסגרות שונות. מכשירי השמיעה פותחים את העולם בפני הילדים ומאפשרים להם לחקור אותו ולהתפתח כשאר בני גילם. מכשירי השמיעה הינם עמידים מספיק בכדי לסייע לילד במהלך כל הפעילויות הרגילות שלו.

מתבגרים עם לקויות שמיעה

מתבגרים בעלי לקות שמיעה לא מטופלים יכולים להראות סימנים של הפרעות קשב וריכוז ובמרבית המקרים הביצועים האקדמיים שלהם יהיו נמוכים. אף על פי שבני נוער רבים מתנגדים להרכבת מכשיר שמיעה עקב סטיגמות, השיפור באיכות החיים לאחר הרכבת המכשיר ישכיח מהם את החששות, יקל עליהם בהתמודדות עם התקופה המסובכת גם כך הזו ויסייע להם לצאת ממנה מוכנים לעולם. בעיקר בבני נוער, מכשירי שמיעה פנימיים ובלתי מובחנים הם פופולאריים ביותר.

מכשירי שמיעה למבוגרים

בדומה לבני נוער, מבוגרים צעירים רבים בוחרים להרכיב מכשיר שמיעה פנימי ולהסתיר את הליקוי שלהם. שיטה זו היא מצוינת לאנשים אשר חושבים שהרכבת המכשיר תפגע בתדמית שלהם. כאשר חוש השמיעה נפגע, איכות החיים נפגעת בצורה משמעותית. מבוגרים צעירים רבים מפחדים כי זה הוא סממן להזדקנות ולא מנסים לאבחן את ליקוי השמיעה שלהם, דחיית האבחון והטיפול מובילה במרבית המקרים להידרדרות השמיעה.

>>> בדקו מכשירי שמיעה מומלצים

שומעים עם מיניפון

למיניפון בע"מ ניסיון של מעל לעשרים וחמש שנים בהתאמת והספקת מכשירי שמיעה איכותיים. בעזרת צוות מיומן ומקצועי, ליווי מלא וקשרים עם המותגים המובילים בעולם, אנחנו יכולים להציע לך את הפתרונות השמיעתיים הטובים ביותר עבורך.

אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום ולשמוע את הציפורים מצייצות.