מיניפון מכשירי שמיעה

מכשיר שמיעה זעיר

מי ששומע נפלא מיום היוולדו לא יכול בכלל לדמיין איך מרגיש פעוט שרואה את תנועות השפתיים של הוריו אך לא שומע דבר. האם באמת עצרתם פעם לחשוב איך הייתם חווים את העולם אם לא הייתם שומעים מוזיקה? ואם לא הייתם יכולים לזהות את הקול של ההורים שלכם? עובדה היא שאחוזים לא מבוטלים של אנשים באוכלוסיה סובלים מבעיות שמיעה ברמות כאלה ואחרות ולכן ברור מדוע קיימים מכשירי שמיעה קטנים שיוכלו להקל על התופעות הללו. מעבר לכך שיש לא מעט אנשים שנולדים עם בעיות שמיעה, רבים מאיתנו גם "רוכשים" אותן לאורך החיים בגלל סיבות כאלה ואחרות. יכולות להיות סיבות מגוונות לירידה בשמיעה כמו לדוגמה: מחלות, חשיפה לרעש חזק במיוחד לאורך שנים כמו רעש מכונות או פשוט הזדקנות. מעבר לכך שחשוב להבין מדוע ישנה ירידה בשמיעה כדאי גם לדעת שהיום יש פתרונות רבים ומגוונים כך שלא צריך להשלים עם המצב.

כך תבחרו את המכשיר המתאים לכם

לבחור מכשיר שמיעה קטן בין כל כך הרבה אפשרויות זה לא עניין של מה בכך, כי מה אתם באמת יודעים על התחום הזה? לכן ההמלצה הכי טובה תהיה לעבור תחילה בדיקת שמיעה מקצועית שתוכל לענות על השאלה האם אתם כבר זקוקים למכשירי שמיעה שיקל עליכם. לאחר מכן תוכלו להתייעץ עם המומחים בתחום כדי להבין איזה מכשיר שמיעה זעיר יוכל לעשות עבורכם את העבודה וכדי לבחור את הטוב ביותר עבורכם.

איפה קונים את המכשיר?

בבואנו לבדוק היכן כדאי יהיה לקנות מכשיר שמיעה קטן אנחנו רואים שיש מגוון רחב של אפשרויות,
לקבלת מידע נוסף ומענה על שאלות נפוצות היכנסו עכשיו.

אצלנו בחברת "מיניפון", הזמינה עבורכם במספר: 1700-077-708 תוכלו לקבל מענה, עזרה, סיוע וגם לא מעט אפשרויות של מכשירי שמיעה בגדלים שונים. אתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל עת ולהתחיל לשמוע טוב יותר כבר ממחר בבוקר!

ליקויי שמיעה בגיל ההתבגרות
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn