מיניפון מכשירי שמיעה

סוגי מכשירי שמיעה

מכשירי השמיעה משמשים כמעין מגביר קול מתוחכם מאד, מגביר קול זעיר במיוחד שכמעט ואיננו נראה לעין. המכשירים מתאימים לכבדי שמיעה הסובלים מבעיות שמיעה בדרגות שונות והם נחשבים לפתרון יעיל, נוח ושימושי מאד. הנה סקירה על סוגי מכשירי שמיעה מובילים ועל המאפיינים של כל אחד מהם:

מכשירי שמיעה מאחורי האוזן – BTE

לצד מגוון של עזרי שמיעה, אפשר למצוא לא מעט סוגי מכשירי שמיעה. אחד הסוגים, וגם בין הפופולאריים שבהם, הם אלה המורכבים בחלק האחורי של האוזן. בעזרת אוזניה מיוחדת, בין אם היא סטנדרטית ובין אם היא מותאמת מראש, מועבר הקול, הנקלט מבחוץ ישירות אל האוזן. לאוזניות מסוג כזה יש פונקציות שונות, כמו אפשרות להגביר או להחליש את הווליום, לבחור תוכניות שונות ועוד.

מכשירי שמיעה בתוך תעלת האוזן – CIC

מכשירים אלה, וכפי שניתן להסיק משמם, נמצאים בתוך תעלת האוזן עצמה. אלה הם מכשירים קטנטנים במיוחד המותאמים למבנה תעלת האוזן שלך באופן אישי. כמו מכשירים אחרים, ניתן לשלוט בפונקציות השונות שלהם ולשנות אותן. או שיהיו ייחודים לאותו מרכיב ומותאמים באופן נקודתי לרמת השמיעה שלו.

מחפשים עזרי שמיעה? אצלנו תמצאו מגוון של אפשרויות ופתרונות בהתאמה מלאה. מכשירי השמיעה שלנו מותאמים בצורה מדויקת לכל אחד ומציעים פתרון איכותי ונכון עבורו. רוצים לשמוע על כך עוד? צרו אתנו קשר בטלפון 1700-077-708. נשמח לענות לכם על כל שאלה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn