מיניפון מכשירי שמיעה

שירותי מעבדה

תיקון מכשירי שמיעה – שירותי מעבדה

כל סוג מכשיר שמיעה הוא בעל מאפיינים שונים, לפי היצרן ולפי סוג המכשיר.  הצורך בתיקונים, תחזוקה שוטפת וגם הסברים על אופן השימוש במכשיר – משתנה מלקוח ללקוח ודורש מקצועיות, הכשרה מתאימה וניסיון.

אנחנו במיניפון מספקים שירותי תיקון מכשירי שמיעה במסגרת המעבדה שלנו – בה עובדים טכנאים מיומנים בעלי הכשרה מקצועית מקיפה. לצד תיקונים, אנחנו מבצעים תחזוקה שוטפת למכשירי שמיעה ישנים וחדשים ונמצאים שם בכל עת להדריך את הלקוחות שלנו כיצד לשמור על המכשיר בצורה מיטבית.

מתי כדאי לפנות לתיקון המכשיר?

תקלות במכשירי השמיעה המתקדמים שאנחנו מציעים אינן נפוצות, אבל לעיתים מתעוררות תקלות טכניות מסיבות שלא תלויות באיכות המכשיר. תיקון מכשירי שמיעה כדאי לבצע כשמרגישים שהמכשיר אינו מספק את העזרה הדרושה.

אם פתאום מרגישים שהמכשיר לא מתפקד באופן קבוע, שיש הפסקות בקליטה או שחלק מהמכשיר לא מותקן כמו שצריך – כדאי לפנות מיד לבדיקה במעבדה.

בנוסף, אם איכות השמיעה משתנה, ייתכן וגם במקרה זה לא מדובר בהידרדרות פיזית כלשהי, אלא בבעיה עם המכשיר. לכן, חשוב להגיע ולבדוק את המכשיר בהקדם האפשרי.

תיקון מכשירי שמיעה מכל הסוגים

ב"מיניפון" אנחנו מציעים מגוון רחב של מכשירי שמיעה, שמגיעים אלינו מהיצרנים הטובים ביותר בעולם. עבור כל לקוח, אנחנו מתאימים במסגרת התהליך את מכשיר השמיעה הטוב ביותר עבורו.

כשאנחנו מתאימים את מכשיר השמיעה במעבדה, אנחנו מוודאים שהוא עומד בסטנדרט האיכות שעליו אנחנו לא מתפשרים. אנחנו מתקינים ומוודאים שהלקוח שומע היטב ושהמכשיר יושב בצורה נוחה ובטוחה על האוזן, בדיוק כמו שצריך.

לקוחותינו יודעים שגם לאחר הרכישה, הטכנאים שלנו נמצאים שם כדי לתת שירות מצוין ולהבטיח שהמכשיר מתוחזק בצורה הטובה ביותר ואם יש צורך בכך – מבוצעים תיקונים בהתאם.

שירות מצוין, מקצוענות ונסיון של שנים – מובילים אותנו

יש לא מעט מעבדות תיקון מכשירי שמיעה אבל רגע לפני שאתם מוסרים את מכשיר השמיעה החשוב כל כך לתיקון, כדאי לוודא כמה דברים.

שירות מעולה: להיות בלי מכשיר שמיעה לכמה ימים יכול להיות דבר קשה, שמשבש לחלוטין את אורח החיים ואת השגרה. לכן, הטכנאים שלנו עושים כל מה שביכולתם לתקן את המכשיר או להציע חלופות במהירות וביעילות.

מקצוענות: כאמור, לא כל אחד יכול לבצע תיקון מכשירי שמיעה בצורה מקצועית. לשם כך דרושה הכשרה. אנחנו דואגים שכל הטכנאים שלנו יעברו הכשרה מקצועית מקיפה ויכירו את כל סוגי המכשירים בשוק.

ניסיון של שנים: ניסיון בעבודה מול לקוחות עם לקויות שמיעה הוא יקר מפז. אנחנו לומדים מכל לקוח ודואגים להשתמש בניסיון, בכלים שלמדנו ובמכשור המתקדם שלנו כדי לספק את השירות הכי טוב.

אם אתם זקוקים לתיקון מכשירי שמיעה – אנחנו כאן עבורכם. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור