מיניפון מכשירי שמיעה

שירות לניצולי שואה

בעיות שמיעה פוגעות באוכלוסיות מבוגרות רבות אשר אינן יכולות להרשות לעצמן בדרך כלל את הבדיקות ומכשירי השמיעה. בכדי לסייע לניצולי שואה בפרט ולמבוגרים מעל גיל שבעים בכלל, אנחנו מציעים שורה של שירותים, ליווי והנחות אשר הופכים את תיקון השמיעה לזול ופשוט. התהליך כולו יכול להתבצע בביתך ובזמנים הנוחים לך. קלינאי תקשורת מוסמך ומקצועי יאבחן את ליקויי השמיעה שלך ויציע לך את האפשרויות הרלוונטיות לתיקונו והמשמעויות שלהן. בעת התקנת מכשירי השמיעה יינתנו לך הנחיות בנוגע לאופי השימוש ותחזוקת המכשיר.

איתך לאורך כל הדרך

מטרת השירותים שלנו היא לשפר את איכות חייך מבלי להכביד עלייך. כבר בשיחת הטלפון נוכל לשמוע את הצרכים ואת הטענות שלך ולהתחיל את התהליך. לאחר אבחון הליקויים, קלינאי התקשורת אשר בחן אותך יוכל לתאר לך בדיוק את מצב מערכת השמיעה שלך, להצביע על הליקויים ולהתאים את מכשיר השמיעה אשר יפצה עליהם בצורה הנכונה ביותר עבורך. ניצולי שואה, דיירים של בתי אבות ומבוגרים מעל לגיל שבעים מקבלים אחריות מורחבת על מכשירי השמיעה לשלוש שנים. מעבדת התיקונים שלנו מיומנת ועומדת לרשותך לאורך כל תקופת האחריות וגם לאחריה.

מכשירי שמיעה למבוגרים

המכשירים האיכותיים ביותר במחירים המתאימים לך

מיניפון מכשירי שמיעה יכולים להציע לך את המחיר לאחר ההנחות של קופות החולים ולחסוך לך את ההתעסקות מולן. בתור הספקים הבלעדיים של המותגים המובילים בעולם בפתרונות שמיעה מארה"ב סין וספרד, אנחנו יכולים להתאים לך מכשיר אמין אשר ישרת אותך נאמנה לתקופה ארוכה ולא יפריע לך בשגרת חייך.

מבצעים מיוחדים לניצולי שואה

ניצולי שואה אשר רוכשים אצלנו מכשירי או עזרי שמיעה יכולים לקבל החזר של עד לכ-5000 שקלים בעת הצגת חשבונית מאתנו במרכז לניצולי שואה.

מיניפון מכשירי שמיעה

מיניפון הינה חברה המספקת פתרונות שמיעתיים לעסקים ואנשים פרטיים כבר מעל לעשרים וחמש שנים. הליווי המלא, השירות האמין והמוצרים האיכותיים שלנו הביאו אותנו לנקודה בה אנו ספקים של משרד הביטחון. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, לקבל מידע לגבי כל ההנחות והסיוע שאנו מעניקים לניצולי שואה – ולחזור לשמוע את העולם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn