מיניפון מכשירי שמיעה

4 מכשירי עזר לכבדי שמיעה שכדאי להכיר

אחד היתרונות של פנייה למכון שמיעה מקצועי כמו מיניפון הוא האפשרות שניתנת לנו להתאים לכל מטופל מכשירי שמיעה שיניבו את התוצאות הכי טובות עבורו, אך לא רק. אנחנו יכולים להתאים ולהציע מגוון רחב של מכשירי עזר ופתרונות מקצועיים שיעזרו לקיים שגרת יום קלה יותר.

בשוק יש היום מכשירי עזר מתקדמים שמאפשרים לכבדי שמיעה לנהל תקשורת קלה ופשוטה יותר עם הסביבה שלהם. סקרנו עבורכם כמה ממכשירי העזר שמאפשרים ללקוחות שלנו לשדרג את חייהם באופן משמעותי.

טלפונים ייחודיים לכבדי שמיעה

בכל מכון שמיעה מקצועי יש שפע של אביזרים לכבדי שמיעה אבל אחד הבולטים בהם היום הוא ללא ספק הטלפון והאביזרים הנלווים לו. כולנו מכורים לטלפון הנייד והוא הולך איתנו לכל מקום, אנחנו נעזרים בו לתקשורת שוטפת עם העולם ואין סיבה שכבדי שמיעה לא יוכלו ליהנות מכל היתרונות של טלפון נייד ונייח. היום גם כבדי שמיעה יכולים לדבר עם בני משפחה, חברים וכל אדם אחר באמצעות טלפונים נייחים שעוזרים להגביר את ווליום השיחה ולשמוע טוב יותר את הצד השני.

עוד פתרון תחת התחום של טלפונים הוא דיבוריות מיוחדות שמתחברות לטלפון הנייד או לנגנים ומאפשרת להגביר את ווליום השיחה, בבית, במשרד, בנסיעה ובכל מקום אחר.

אוזניות ייחודיות לטלוויזיה

עוד פתרון שמוצע על ידי מכון שמיעה מקצועי הוא אוזניות ייחודיות לטלוויזיה. אלו אוזניות לכבדי שמיעה המאפשרות ליהנות מצפייה בטלוויזיה באמצעות הגברת הווליום הרגיל של המכשיר. כתוצאה מכך כבדי שמיעה יכולים לצפות בתוכניות אהובות, לראות סרטים ולהתעדכן בסדרות הכי חמות בדיוק כמו כל אדם אחר.

אנחנו ממליצים לפנות למכון שמיעה כמו מיניפון ולקבל עזרה בבחירת האוזניות המתאימות לכל אחד, לפי דרגת השמיעה שלו ולקבל גם הסבר מאיתנו על אופן השימוש.

שעונים לכבדי שמיעה

אחד הדברים הכי בסיסיים בעולם הוא לבדוק מה השעה, ולמרות שכולנו יכולים להציץ בקלות על הטלפון הנייד ולקרוא את השעון, יש רבים מאיתנו שעדיין מעדיפים להניח על היד שעון רגיל.

אנחנו מספקים שעונים לכבדי שמיעה שמסייעים במגוון פונקציות. הם מספקים תזכורות באמצעות רטט וכמובן מדווחים על השעה לפי הצורך, בכל עת. אנחנו מספקים מגוון רחב של שעונים בדוגמאות ועיצובים שונים.

מכשירי שמיעה

אולי האביזר הכי חשוב של כבד השמיעה. התאמת מכשירי שמיעה מומלצים הוא תהליך מקצועי מדויק שחשוב לעשות אותו רק במכון שמיעה אמין, מקצועי ובעל נסיון.

אנחנו במיניפון מלווים את הלקוחות שלנו בהתאמת מכשירי שמיעה איכותיים שמאפשרים להם לשפר את איכות החיים, לחיות חיים נורמליים ככל האפשר ולקיים חיי חברה ושיחה כמו כל אדם אחר.

בכל פעם מחדש אנחנו מתרגשים לראות כיצד לקוחות כבדי שמיעה מגלים עד כמה מכשירי השמיעה המתקדמים שמוצעים היום יכולים לשנות להם את החיים – ועבורינו במיניפון זה סיפוק אדיר.  

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn