מיניפון מכשירי שמיעה

מכשירי שמיעה מומלצים

בכל הקשור לבחירת מכשירי שמיעה, השאלה הנפוצה שהעובדים שלנו ב"מיניפון" שומעים מהלקוחות שלנו היא איזה מכשיר שמיעה מומלץ על ידינו. במשך השנים, יצרנו קשרים עם הרבה מאד חברות המייצרות מכשירי שמיעה איכותיים, וכל אחד מהם הוא בעל יתרונות שונים.

כשמדובר על מכשירי שמיעה המלצות הן דבר שקשה לנו לספק באופן מיידי, לפני שאנחנו לומדים להכיר את הלקוח, מסתכלים על בדיקות השמיעה שלו, בוחנים מהי בדיוק הלקות שלו וכמה היא חמורה. רק אז אנחנו יכולים להתאים עבורו מכשיר שמיעה מסוים, מתוך המכשירים המומלצים על ידינו.

אז איך בכל זאת בוחרים מכשיר שמיעה מומלץ?

 

התאמה למבנה האוזן:

כשאנחנו נשאלים על מכשיר שמיעה מומלץ אנחנו רוצים לבדוק קודם כל שהמכשיר יוכל לשרת את הלקוח בצורה הטובה ביותר. לכן, כחלק מהבדיקות שלנו, אנחנו מנסים מכשירים שונים או מסתכלים על מבנה האוזן. המכשיר צריך לשבת בתנוך האוזן בצורה נוחה, לא להציק ולשמור על מיקומו לאורך היום.

איכות השמיעה:

כמובן שזהו הפרמטר הכי חשוב כשבודקים אילו מכשירי שמיעה מומלצים ללקוח מסוים. אנחנו רוצים לוודא שהלקוח שומע בצורה המיטבית ושהמכשיר בעצם עושה את העבודה שלו. חשוב לציין בהקשר הזה שהמלצה לא יכולה להיות אבסולוטית – ואי אפשר למעשה להמליץ על מכשיר שמיעה מומלץ לכולם.

כל מכשיר יכול להתאים לאדם עם בעיית שמיעה שונה, או עם דרגת שמיעה אחרת, וכל מכשיר שאנחנו מציעים יכול להיות מצוין עבור אחד ופחות מתאים לאחר. מסיבה זו אנחנו מבצעים תמיד התאמה אישית.

איכות המכשיר עצמו:

במיניפון אנחנו מקפידים לעבוד רק עם ספקים וחברות שאנחנו מכירים ויודעים, מתוך הניסיון, שהם יצרנים איכותיים. חשוב לנו שכל מכשיר שאנחנו מתאימים ללקוחות שלנו, יהיה כזה שנוכל להמליץ עליו בפה מלא ולדעת שהוא יעשה את העבודה שלו. כשבודקים מכשירי שמיעה מומלצים חשוב לוודא שאכן מדובר ביצרן איכותי ומוכר.

שירות תיקונים מקצועי:

אם אתם בוחרים מכשיר שמיעה מסוים, חשוב שתוודאו שיש מאחוריו אחריות ואפשרות לתיקון, ייעוץ או הסבר בכל שלב אחרי הרכישה. כחלק מהשירות שלנו, אנחנו מתקנים מכשירי שמיעה שזקוקים לשדרוג או כיוונון מחדש. מאחורי כל מכשיר שמיעה מומלץ – צריך שיהיה בית עסק איכותי שמציע שירות מעולה והתאמה אישית.

אנחנו ב"מיניפון" מסייעים לכם למצוא מכשירי שמיעה מומלצים ואיכותיים – שיסייעו לכם לנהל אורח חיים נוח יותר ולשפר את איכות חייכם. צרו איתנו קשר ונתאים את המכשיר הטוב ביותר עבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn