אודות

מכשיר שמיעה יכול לשפר את החיים שלך מקצה לקצה. תוכל לנהל שיחות בצורה שוטפת, להבין את המתרחש סביבך ולנהל אורח חיים נורמלי ובריא.

כשקונים מכשיר שמיעה חשוב לוודא שהוא שווה את הכסף שלכם ניתן לוודא זאת בעזרת המצלה מרופא מומחה בתחום מכשירי השמיעה, אחד מנוסה שיודע על מה הוא מדבר. אנו בחברת מכשירי השמיעה "פיקפון" משתמשים בכל השיטות הכי חדשניות ומתקדמות כדי להעניק לכם את מכשרי השמיעה הטובים ביותר. בנוסף אנו מעסיקים רופאים מומחים בתחום מכשירי השמיעה כדי שיוכלו לייעץ לכם ולענות על כל השאלות והבעיות שלכם.

מסקר שעכרנו בקרב הלקוחות שלנו עולה כי 90 אחוזים מבין לקוחותינו יצאו מרוצים, והעידו שניתן להם שירות אדיב ומקצועי בשילוב עם מקצועיות ומכשירים ברמה גבוהה. ככלל, כל לקוחותינו העידו שהם ימליצו עלינו לחברים שלהם, ושהם היו מרוצים ממתן השירות שלנו ומהמכשירים שסיפקנו להם!

האחוזים של הלקוחות המרוצים קיימים בגלל כמה סיבות, בניהם השירות האדיב, הזמינות במהלך היום, מקצועיות, מכשירים איכותיים ברמה גבוהה, מחיר משתלם, אופציה של התאמה אישית של המכשיר לבן אדם, ועוד.

השירות האדיב בא לידי ביטוי ברופאים אותם אנו מעסיקים. אנו בחברת מכשירי השמיעה "פיקפון" מקפידים על העסקת רופאים אדיבים בעלי מאור פנים, שיתנו ללקוחות שלנו תחושה טובה שיש עם מי לדבר. אנו בחברה שמים דגש על מתן שירות אדיב ועל נחמדות, ואכן אנו רואים שהיחס האדיב מקרין עלינו בחזרה ומתבטא בהמלצות לחברים על חברת מכשירי השמיעה "פיקפון", ובאחוזים הגבוהים של הלקוחות שהעידו על שביעות רצון מאיתנו.

הזמינות במהלך היום היא לא דבר שמובן מאליו – חלק גדול מהחברות פתוחות וזמינות למענה רק בשעות ספציפיות של היום, לדוגמא 10:00 עד 13:00, או 8:00 עד 12:00. אנחנו בחברת מכשירי השמיעה "פיקפון" נותנים דגש על זמינות, ולכן המוקד שלנו פתוח במהלך רוב היום ופנוי לקבלת שאלות וברורים מכם.

המקצועיות שלנו מתבטאת במכשירים ברמה הגבוהה שאנחנו מספקים ועובדים איתם – אנחנו לא מתפשרים על מכשירים באיכות בינונית, ולכן ההיצע שלנו הוא מהנחשבים בשוק. אנו ממליצים גם לכם לא להתפשר על סחורה סוג ב'! מכשיר שמיעה קונים רק בחברת "פיקפון", המציעה את המכשירים באיכות הכי גבוהה, מקצועיות ושירות ברמה.

המחיר שלנו הוא גם הכי משתלם. בנוסף לרופאים מקצועיים, אנו מעסיקים גם רואי חשבון שממליצים לנו על מחירים הוגנים, כך ששני הצדדים מרוויחים – גם אנחנו מרוויחים לקוחות מרוצים וגם אתם מרוויחים מכשירים איכותיים במחיר משתלם. לנו בחברת מכשירי השמיעה "פיקפון" יש מוניטין ארוך שנים, והכל כתוצאה מהשירות האדיב, המקצועיות, וכמובן גם המחיר.

אז מה אנחנו מציעים?

אנחנו בחברת מכשירי השמיעה "פיקפון" מציעים לכם מגוון רחב של מכשירי שמיעה. כמובן שהמגוון שלנו מתבטא בעיקר בריבוי גדלים וצורות של מכשירים, כך שכל אחד יוכל לרכוש מכשיר שיתאים למבנה האוזן שלו. בנוסף ישנו מגוון בצבעים ובאסתטיקה של המכשירים – כל אח יכול לרכוש מכשיר בהתאם לטעמו האישי.

בנוסף אנו מציעים שירות אמין ואדיב. שירות אדיב הוא חשוב לפיתוח יחסי לקוחחברה, ואנו בחברת מכשירי השמיעה "פיקפון" שמים על כך דגש.

אם לקוח רוצה מכשיר שמיעה בהתאמה אישית, הוא יוכל למצוא את מבוקשו אצלינו. הרופאים המומחים שלנו יודעים לבנות מכשירי שמיעה בהתאמה אישית, אם זה בגודל ובצורה או אם זה ברמה ובאיכות. את כל המכשירים והאופציות הכי מתקדמות ניתן למצוא אצלינו.

אז אם אתם קוראים את זה ורוצים לקנות מכשיר שמיעה, אל תתלבטו – התקשרו לקביעת תור עם רופא מומחה בחברת מכשירי השמיעה "פיקפון"!! תבחרו בטוב יותר!!


מי אנחנו

בנוסף אנו מציעים שירות אמין ואדיב. שירות אדיב הוא חשוב לפיתוח יחסי לקוח–חברה, ואנו בחברת מכשירי השמיעה "פיקפון" שמים על כך דגש.

אם לקוח רוצה מכשיר שמיעה בהתאמה אישית, הוא יוכל למצוא את מבוקשו אצלינו. הרופאים המומחים שלנו יודעים לבנות מכשירי שמיעה בהתאמה אישית, אם זה בגודל ובצורה או אם זה ברמה ובאיכות. את כל המכשירים והאופציות הכי מתקדמות ניתן למצוא אצלינו.

כל הזכויות שמורות 2021 – פיקפון. אין להעתיק תוכן ללא אישור מפורש מבעל האתר